ZAWSZE W KONTAKCIE

DYSPOZYCYJNOŚĆ DLA NASZYCH KLIENTÓW JEST PRIORYTETEM

 

W PEŁNI LEGALNIE

PRACUJEMY WYŁĄCZNIE NA LEGALNYM OPROGRAMOWANIU I ZASOBACH

 

PERFEKCYJNIE ZORGANIZOWANI

BASECAMP TO FUNDAMENT NASZEJ ORGANIZACJI

1
1

WITAJ W NASZYM ŚWIECIE

Mamy nadzieję, że już wkrótce razem zapiszemy nowy rozdział w historii naszych firm i będziemy nawzajem polecać swoje usługi. Z pewnością chcesz usłyszeć, że jesteśmy doświadczeni, pełni pasji i realizujemy zlecenia w oparciu o najwyższe standardy. To prawda, ale mamy świadomość, że to tylko puste słowa, dlatego…

PRZYJRZYJ SIĘ NAM BLISKO

aż zajrzysz do portfolio

Nie marnujmy słów, ponieważ o Expromo najlepiej opowiada sama oferta, zrealizowane projekty oraz pozytywne opinie. To właśnie te trzy elementy odzwierciedlają nasz profil biznesowy i możliwości, które z niewyczerpaną energią eksploatujemy już od 10 lat. Przez ten długi czas nasz pięcioosobowy zespół bez dróg na skróty i łatwych kompromisów wykonał zlecenia dla ponad 1500 Klientów pozyskanych prawie w 100% z osobistych rekomendacji.

Przejdź do portfolio

DLACZEGO KLIENCI NAS LUBIĄ?

wiemy – i powiemy!

Najwyższa pora, aby skoncentrować się na sobie przez pryzmat Twoich biznesowych korzyści. Uznaliśmy, że zainteresują Cię nasze standardy, dlatego poświęć nam chwilę i sprawdź, jak pracujemy.

ZAANGAŻOWANIE

full service

W przeciwieństwie do… STOP. O konkurencji nigdy nie mówimy źle. Zacznijmy jeszcze raz. Przede wszystkim jesteśmy dyspozycyjni i zaangażowani oraz gwarantujemy profesjonalną, sympatyczną i bezproblemową obsługę na każdym etapie współpracy. Szybko odpisujemy na wiadomości, zawsze odbieramy telefony i dzwonimy z własnej inicjatywy, aby zapytać, czy wszystko jest w porządku.

MONITORING & KOMUNIKACJA

kontroluj nas z przyjemnością

Wszyscy nasi klienci posiadają dostęp do prostego systemu wymiany informacji BASECAMP oraz wygodnej platformy komunikacji SLACK, dzięki czemu na bieżąco monitorują efekty naszej pracy, biorą aktywny udział w transparentnym procesie kreacji oraz… unikają bałaganu na swoich skrzynkach pocztowych.

PORTFOLIO SATYSFAKCJI

biznes i sektor publiczny

Mediklinika, Aesthetica Group, Euroglass, Szeridan, OIRP oraz ZPOIA – to tylko kilka spośród setek firm i instytucji, których potrzeby zmieniliśmy w nowoczesne strony internetowe, konwersyjne teksty, efektowną grafikę i zdjęcia oraz oryginalną identyfikację wizualną.

Poznaj nasz zespół

MICHAŁ WITKOWSKI

webdesign
grafika komputerowa
fotografia

PATRYK KORMAŃSKI

webdesign
programowanie
obróbka zdjęć