WITAJ W NASZYM ŚWIECIE

Mamy nadzieję, że już wkrótce razem zapiszemy nowy rozdział w historii naszych firm i będziemy nawzajem polecać swoje usługi. Z pewnością chcesz usłyszeć, że jesteśmy doświadczeni, pełni pasji i realizujemy zlecenia w oparciu o najwyższe standardy. To prawda, ale mamy świadomość, że to tylko puste słowa, dlatego…

PRZYJRZYJ SIĘ NAM BLISKO

aż zajrzysz do portfolio

Nie marnujmy słów, ponieważ o Expromo najlepiej opowiada sama oferta, zrealizowane projekty oraz pozytywne opinie. To właśnie te trzy elementy odzwierciedlają nasz profil biznesowy i możliwości, które z niewyczerpaną energią eksploatujemy już od 10 lat. Przez ten długi czas nasz pięcioosobowy zespół bez dróg na skróty i łatwych kompromisów wykonał zlecenia dla ponad 1500 Klientów pozyskanych prawie w 100% z osobistych rekomendacji.

DLACZEGO KLIENCI NAS LUBIĄ?

wiemy – i powiemy!

Najwyższa pora, aby skoncentrować się na sobie przez pryzmat Twoich biznesowych korzyści. Uznaliśmy, że zainteresują Cię nasze standardy, dlatego poświęć nam chwilę i sprawdź, jak pracujemy.

ZAANGAŻOWANIE

full service

W przeciwieństwie do… STOP. O konkurencji nigdy nie mówimy źle. Zacznijmy jeszcze raz. Przede wszystkim jesteśmy dyspozycyjni i zaangażowani oraz gwarantujemy profesjonalną, sympatyczną i bezproblemową obsługę na każdym etapie współpracy. Szybko odpisujemy na wiadomości, zawsze odbieramy telefony i dzwonimy z własnej inicjatywy, aby zapytać, czy wszystko jest w porządku.

W PRAWO ZWROT!

zawsze na legalu

Korzystamy wyłącznie z legalnego oprogramowania oraz zapewniamy legalność czcionek, zdjęć i plików audio oraz wideo; przekazujemy pełne prawa autorskie do wykonanej grafiki stron internetowych oraz gwarantujemy dyskrecję biznesową oraz pełną poufność przekazywanych nam informacji.

MONITORING & KOMUNIKACJA

kontroluj nas z przyjemnością

Wszyscy nasi klienci posiadają dostęp do prostego systemu wymiany informacji BASECAMP oraz wygodnej platformy komunikacji SLACK, dzięki czemu na bieżąco monitorują efekty naszej pracy, biorą aktywny udział w transparentnym procesie kreacji oraz… unikają bałaganu na swoich skrzynkach pocztowych.

PORTFOLIO SATYSFAKCJI

biznes i sektor publiczny

Mediklinika, Aesthetica Group, Euroglass, Szeridan, OIRP oraz ZPOIA – to tylko kilka spośród setek firm i instytucji, których potrzeby zmieniliśmy w nowoczesne strony internetowe, konwersyjne teksty, efektowną grafikę i zdjęcia oraz oryginalną identyfikację wizualną.

https://expromo.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_tablet.svg
ZADZWOŃ

do nas

Nasz numer to +48 664 470 407.
Odbieramy go zawsze i uwielbiamy
rozmawiać z naszymi klientami

https://expromo.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_pin2.svg
PRZYJEDŹ

do nas

Bez względu na to czy preferujesz espresso
czy latte z gęstą pianą – zapraszamy na spotkanie.
Czekamy na ul. Jasnej 51/44 w Szczecinie.

https://expromo.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_mail_open_text.svg
NAPISZ

do nas

Najlepiej poprzez poniższy formularz kontaktowy.
Na większość maili odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
Zawsze pisz do nas jeśli masz jakiekolwiek pytania.