ZDJĘCIA BRANDOWE

KLUCZOWY ELEMENT WIZERUNKU MARKI

 

INTERNET I DRUK

IDEALNE NA STRONY WWW I MATERIAŁY REKLAMOWE

 

PRZEMYŚLANA INWESTYCJA

ZDJĘCIA SZYBKO STANĄ SIĘ FUNDAMENTEM TWOJEGO BRANDU

1
1

Zdjęcia biznesowe

Fotografie skrojone na miarę Twoich potrzeb

Nasze realizacje to doskonała fuzja najwyższej jakości rozwiązań, wykorzystania wysokiej klasy sprzętu oraz umiejętności fotografa. W efekcie powstają unikalne, dostosowane do potrzeb Twoich i Twojej firmy ujęcia, które sprawią, że zawsze będziesz o krok przed konkurencją. W przeciwieństwie do fotografii zakupowanych w bankach zdjęć, spersonalizowane sesje są gwarancją niepowtarzalności. Dają szansę na wierne zaprezentowanie charakteru firmy i stworzenie spójnej, wysoce zindywidualizowanej narracji budzącej zaufanie i pożądaną reakcję emocjonalną konsumenta. A stąd już tylko jeden krok do sukcesu…

Branding firmowy lub indywidualny

Fotografia – nośnik wizerunku

Powierzając budowę kompletnego wizerunku swojej osoby lub firmy jednemu zespołowi zapewniasz sobie gwarancję uzyskania spójnego przekazu, bazy dla wartościowego marketingu, który później będziesz mógł systematycznie rozwijać we współpracy z nami lub na własną rękę. Jako, że zajmujemy się nie tyko fotografią, ale również tworzeniem stron WWW oraz szeroko pojętym marketingiem internetowym, zadbamy, aby wykonane ujęcia były w pełni komplementarne z Twoją witryną, wizją firmy i profilem konsumenta, a tym samym stały się narzędziem w kreowaniu rozpoznawalnej na rynku marki.

Zdjęcia na strony internetowe

Bo prawdziwy biznes zaczyna się od komunikacji

Profesjonalne fotografie to niezbędny element każdej witryny internetowej. Stanowią one nieocenioną metodę zaprezentowania w przystępny i przyciągający uwagę sposób oferty firmy, jej siedziby czy zespołu. Jako narzędzie przekazywania pewnych treści i informacji, są skutecznym i wartościowym sposobem komunikacji marketingowej – jednej z podstaw skutecznego biznesu. Oddziałując na emocje i wyobraźnie klientów odpowiadają na ich dotychczasowe potrzeby kreując jednocześnie nowe.

Krótkie formy filmowe

Opowiedz historię ruchem i dźwiękiem

Filmy na stronach internetowych i w mediach społecznościowych bardzo skutecznie przykuwają uwagę widza i pozostają w pamięci na dłużej. Dlatego poszerzyliśmy nasz warsztat o wykonanie krótkich filmów reklamowych, relacji z uroczystości i animacji filmowych jako uzupełnienie oferty fotograficzno-marketingowej. Pokaż swoją firmę z jak najlepszej strony w poruszających i unikalnych ujęciach.

Profesjonalizm w każdym calu

Nasza recepta na sukces

Wszystkie powierzane nam projekty, bez względu na ich rozmiar, tratujemy z należytą uwagą poświęcając im maksimum czasu i zaangażowania. Na każdym etapie pracy, począwszy od zbierania materiałów, a na postprodukcji skończywszy, dbamy o precyzyjne dopracowanie szczegółów dokładając starań, aby efekt końcowy, w pełni wpisywał się w standardy rynkowe, a nawet je przewyższał. Od samego początku pracujemy wspólnie z naszym klientem sprawiając, że jego wizje stają się rzeczywistością, a w razie konieczności sugerujemy w pełni autorskie rozwiązania i innowacyjne pomysły. A wszystko to aby gotowy materiał przekroczył najśmielsze oczekiwania, nasze i naszego klienta.

Zaawansowane technologie

Pracujemy na najlepszym sprzęcie

W naszej pracy dążymy do doskonałości na każdym polu, dlatego staranie dobieramy wykorzystywane w niej narzędzia stawiając na profesjonalizm, najlepsze parametry pracy i wszechstronność. Dzięki temu w niemal każdych okolicznościach jesteśmy w stanie uzyskać najwyższej klasy materiał, który później złoży się na Twój profesjonalny wizerunek.