WIZERUNEK I BRAND

SOLIDNY FUNDAMENT BIZNESOWEJ TOŻSAMOŚCI

 

SKŁAD DO DRUKU

PAPIER NADAL W FORMIE

 

GRAFIKA KOMPUTEROWA

ZMIEŃ ODBIÓR SWOJEJ FIRMY

1
1

GRAFIKA

LOGO, WIZERUNEK FIRMY, SKŁAD DO DRUKU I WIELE WIĘCEJ

Spójna, spersonalizowana grafika to pierwszy krok w kierunku zbudowania mocnej, budzącej zaufanie odbiorcy marki. Zdając sobie z tego sprawę oferujemy tworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej firmy obejmującej logo, skład do druku, grafikę komputerową oraz gadżety. Decydując się na nasze usługi wybierasz swój sukces!

Sprawdź naszą ofertę projektowaną Twoimi potrzebami.

PROJEKTOWANIE LOGO

nic dodać, nic ująć

Niepowtarzalne, kompletne, nieszablonowe… Właśnie takie powinno być idealne logo i właśnie takie wizerunki kreujemy w Expromo. Na początek dostaniesz aż pięć wariantów do wyboru, a kiedy zapadnie decyzja i dopracujemy szczegóły, otrzymasz pełen pakiet identyfikacji wizualnej. W jego skład wejdzie logopack, czyli komplet plików we wszystkich rozmiarach, formatach i kolorystyce, oraz dokument w formacie pdf, tak zwana księga znaku.

PROJEKTOWANIE DRUKU

bo diabeł tkwi w szczegółach

Wizytówki, papier firmowy, ulotki, banery, gadżety… Lista jest długa, ale wszystkie te rzeczy łączy jedno. Potraktowane osobno to niewielkie, pozornie mało istotne elementy, ale zebrane razem stanowią o sile marketingowej Twojej firmy. Przyciągają uwagę, pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji, a w oczach klienta budują prestiżowy, profesjonalny wizerunek marki.

GRAFIKA CYFROWA

nieograniczony potencjał na Twoich usługach

Wartościowe treści podane w atrakcyjnej wizualnie formie skutecznie zainicjują dialog z klientem. Wykorzystując profesjonalne narzędzia, nieograniczoną kreatywność oraz znajomość marketingu sprawimy, że Twój komunikat wyróżni się z tłumu. W sugestywny, ale nienachalny sposób podkreślimy atuty Twojej firmy budując w ten sposób rzetelny wizerunek marki.