WYRÓŻNIJ SIĘ W WIRTUALNEJ PRZESTRZENI

WŁĄCZ ELEGANCKI I RESPONSYWNY DESIGN

 

POKAŻ SWOJĄ FIRMĘ OD NAJLEPSZEJ STRONY

WŁĄCZ NOWE MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE

 

ZAINWESTUJ W WITRYNĘ, KTÓRA PRACUJE 24/7

WŁĄCZ WYŻSZĄ SPRZEDAŻ I SILNĄ POZYCJĘ W GOOGLE

1
1

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

pokaż się od najlepszej strony

Zachwycająca szata graficzna, przejrzysta oferta, intuicyjna nawigacja, pełna responsywność, szybkie ładowanie strony, dobre praktyki SEO i ekstremalnie proste zarządzanie – właśnie te elementy połączymy, tworząc dla Twojej firmy unikalną stronę internetową z gwarancją konkretnych korzyści biznesowych.

STRONY INTERNETOWE KLASY BIZNES

perfekcja w rozsądnej cenie

Od 14 lat naszą pracę determinuje jeden cel: wypracowanie modelu perfekcyjnej, szybkiej i skutecznej kreacji stron internetowych, które łączą ekstremalnie zaawansowane rozwiązania webowe z efektownym designem, prostotą zarządzania witryną oraz gwarancją bezpieczeństwa.
Dziś z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że zbliżyliśmy się do doskonałości, wykorzystując zestaw zoptymalizowanych i przetestowanych narzędzi IT. To właśnie dzięki naszemu know-how stworzymy dla Ciebie zjawiskową witrynę klasy biznes – nieosiągalną dla naszej i Twojej konkurencji.

PROCES KREACJI STRON INTERNETOWYCH

lekka, łatwa i przyjemna współpraca

Korzystając z naszych usług skorzystasz już na starcie, a wszystkie Twoje sugestie, uwagi i życzenia systematycznie, szybko i perfekcyjnie zmienimy w konkretne rozwiązania przekazując z uśmiechem informację „to już załatwione”.

DLACZEGO JESTEŚMY TEGO PEWNI?

 • Od 5 lat klienci zaakceptowali 100% projektów, w pełni aprobując proponowane przez nas rozwiązania webowe i wizualne.
 • Rozpoczynamy prace, wykorzystując gotową infrastrukturę IT oraz sprawdzony pakiet narzędzi i koncentrując się natychmiast na kluczowych kwestiach, dzięki czemu kreujemy perfekcyjne witryny oraz oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów.
 • Znamy każdą linijkę kodu naszego oprogramowania, dlatego rzeczy niemożliwe realizujemy od ręki.
 • Nasze strony internetowe zdecydowanie wyróżniają się na tle większości witryn, a ich design i funkcjonalność wykracza poza margines standardowych rozwiązań.
 • Dzięki autorskiemu know-how nie idziemy na skróty, a dylematy, kompromisy oraz standardowe problemy zmieniamy w optymalne rozwiązania IT.
 • Zaskakujemy tylko pozytywnie. W ramach przejrzystej i uczciwej umowy wszystkie prace wykonujemy zgodnie z przyjętym harmonogramem, a koszt dodatkowych usług definiuje stawka godzinowa.

STRONĘ TWORZYSZ Z NASZYM ZESPOŁEM

krok po kroku przez projekt

Aby osiągnąć doskonały efekt, już na początku współpracy zaprosimy Cię do kreatywnego procesu twórczego, uwzględniając wszystkie Twoje sugestie, a następnie zmienimy je w nowoczesne rozwiązania informatyczne i uzupełnimy o autorskie propozycje. W tym celu spotkamy się z Tobą osobiście lub online, a każdy etap współpracy poddamy Twojej kontroli dzięki systemowi prostej i szybkiej wymiany informacji Basecamp.

PROJEKTOWANIE WWW

spójrz w stronę korzyści

Projektując dla Ciebie stronę internetową perfekcyjnie wykorzystamy sprawdzone narzędzia i autorskie rozwiązania oraz będziemy eksploatować nieograniczone zasoby kreatywności naszych specjalistów – wszystko po to, aby z nawiązką sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom.

Nowoczesny wizerunek

Silna pozycja w Google

Zachwycający design

Idealna wersja mobilna witryny

Sprawdzone know-how

RESPONSYWNOŚĆ

mobilne w każdym calu

Wykonane przez nasz strony internetowe w każdym urządzeniu czują się jak u siebie, perfekcyjnie dostosowując się do wielkości oraz typu ekranu, dzięki czemu przeglądanie witryny jest czystą przyjemnością.

MOBILNIE DZISIAJ

Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom sprawimy, że Twoja strona internetowa będzie doskonale wyświetlała się na ekranach komputerów, laptopów, telefonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych – bez względu na ich typ i rozmiar.
Naszym priorytetem jest najwyższa jakość, dlatego przed uruchomieniem Twojej strony wykonamy testy na kilkunastu urządzeniach i kilku przeglądarkach internetowych.

MOBILNIE JUTRO

Już dziś kreujemy nowoczesne jutro, dlatego dbamy o responsywność strony, przystosowując ją do wyświetlania na urządzeniach takich jak telewizory, konsole do gier, a nawet samochody.

OPTYMALIZACJA STRON POD KĄTEM POZYCJONOWANIA

witryny idealnie przygotowane do współpracy z Google

Czy wiesz, że to, co widzisz na każdej stronie internetowej, ma wielkie znaczenie dla jej pozycjonowania w wyszukiwarce Google? Nie musimy przekonywać Cię, że to bardzo ważne, ponieważ 90% Twoich potencjalnych klientów wybiera firmy z pierwszej dziesiątki wyników.

Właśnie dlatego, projektując Twoją stronę internetową, wdrożymy pakiet dobrych praktyk SEO, dzięki którym sprawimy, że Twoja nowa strona WWW już na starcie będzie miała potencjał, aby świetnie pozycjonować się w Google i szybko uzyskać przewagę nad konkurencją.

W ramach standardowej oferty zapewniamy m.in.:

 • perfekcyjną optymalizację szybkości strony z pełnym uwzględnieniem specyfikacji Pingdom oraz GTmetrix;
 • ręczne opisanie tytułów, opisów i słów kluczowych dla każdej wprowadzanej podstrony;
 • semantyczne opisanie wszystkich danych firmy wg schema.org w celu zwiększenia jej czytelności dla robotów Google poprzez dodanie adresowych tagów semantycznych;
 • przygotowanie mapy strony Google w postaci XML;
 • przygotowanie zaawansowanej mapy dojazdu Google wraz z unikalnym schematem kolorów;
 • konfigurację Google Analytics oraz narzędzi Google Search Console.

HOSTING W WERSJI PREMIUM

parametry Twoich możliwości

Wszystkie wykonane przez nas strony utrzymywane są na naszym dedykowanym serwerze premium* o WIELOKROTNIE wyższych parametrach niż platformy biznesowe u popularnych dostawców. Dzięki jego kombinacji CDN utrzymywanym przez Amazon CloudFront otrzymujemy niezrównane połączenie. A konkrety? Proszę bardzo!

Parkując swoją stronę na naszym serwerze otrzymujesz:

 • stronę na serwerze dedykowanym o bardzo wysokiej wydajności;
 • umieszczenie wszystkich plików multimedialnych (zdjęcia, filmy, pliki audio) na serwerach Amazon CloudFront co znacząco przyspiesza działanie strony w lokalizacjach poza Polską;
 • dużą przestrzeń do swojej dyspozycji – rozmiar strony i skrzynek pocztowych do 10 GB,
 • automatyczną optymalizację zasobów strony pod urządzenia mobilne (dokonywaną w locie), dzięki czemu Twoja witryna będzie jeszcze lepiej działała, m.in. na tabletach i smartfonach.

*oczywiście na życzenie klienta zainstalujemy stronę na dowolnym serwerze