STRONY W WERSJI EXPROMO

NIEZRÓWNANA JAKOŚĆ NIEDOSTĘPNA NIGDZIE INDZIEJ

 

ZAWSZE NA SZCZYCIE

ZDOMINUJEMY TWOJĄ KONKURENCJĘ

 

SOCIAL MEDIA

ZBUDUJEMY TRWAŁĄ RELACJĘ Z TWOIMI KLIENTAMI

1
1

TWOJA FIRMA W SIECI

STRONY, POZYCJONOWANIE I MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Czas na konkrety. Postaw na profesjonalizm, kreuj unikalny wizerunek, promuj skuteczniej, sprzedawaj więcej i połącz wyrafinowany design z przyjazną funkcjonalnością. My zajmiemy się tym wszystkim – po Twojej stronie jest tylko właściwa decyzja.

Sprawdź naszą ofertę projektowaną Twoimi potrzebami.

STRONY INTERNETOWE

więcej niż www

Eleganckie, funkcjonalne oraz responsywne z modułem zarządzania treścią Drag & Drop (Przeciągnij i Upuść) – w ramach standardowej oferty zbudujemy dla Ciebie stronę internetową klasy biznes. Nowa witryna perfekcyjnie odzwierciedli profil Twojej firmy, będzie dla niej pracować 24/7 i zdeklasuje Twoją konkurencję.

SKLEPY INTERNETOWE

nowoczesne ecommerce

Nowoczesna prezentacja produktów i kategorii zamiast sztampowych zdjęć w nudnej szacie graficznej; efektowne animacje zamiast nachalnych banerów; szybkie i przemyślane filtrowanie zamiast chaosu i zniecierpliwienia. Dziecinnie prosta obsługa zamiast skomplikowanych rozwiązań. Dopiero zaczynamy wyliczać zalety – zaczekaj, aż skoncentrujemy się na korzyściach.

POZYCJONOWANIE

ustaw firmę w Google

Twoi potencjalni klienci wybierają firmy z pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania i stawiają znak równości między pozycją a jakością oferty. Z tych dwóch powodów proponujemy Ci skuteczne pozycjonowanie w oparciu o jedną zasadę – płacisz za konkretne efekty. W ten sposób nie kupujesz kota w worku, lecz inwestujesz w sukces potwierdzony w szczegółowych raportach.

SOCIAL MEDIA

społeczna przestrzeń biznesu

Zmienimy Twoje firmowe profile na Facebooku, Google+, Twitterze oraz Instagramie w interaktywne, wciągające i opiniotwórcze platformy, dzięki którym zbudujesz wartościową społeczność fanów, zmodernizujesz swój wizerunek oraz uzyskasz większy ruch na stronie WWW.