Fotografie skrojone na miarę Twoich potrzeb

Niepowtarzalne ujęcia – pewny efekt

Nasze realizacje to doskonała fuzja najwyższej jakości rozwiązań, wykorzystania wysokiej klasy sprzętu oraz umiejętności fotografa. W efekcie powstają unikalne, dostosowane do potrzeb Twoich i Twojej firmy ujęcia, które sprawią, że zawsze będziesz o krok przed konkurencją. W przeciwieństwie do fotografii zakupowanych w bankach zdjęć, spersonalizowane sesje są gwarancją niepowtarzalności. Dają szansę na wierne zaprezentowanie charakteru firmy i stworzenie spójnej, wysoce zindywidualizowanej narracji budzącej zaufanie i pożądaną reakcję emocjonalną konsumenta. A stąd już tylko jeden krok do sukcesu…

Branding firmowy lub indywidualny

Fotografia – nośnik wizerunku

Powierzając budowę kompletnego wizerunku swojej osoby lub firmy jednemu zespołowi zapewniasz sobie gwarancję uzyskania spójnego przekazu, bazy dla wartościowego marketingu, który później będziesz mógł systematycznie rozwijać we współpracy z nami lub na własną rękę. Jako, że zajmujemy się nie tyko fotografią, ale również tworzeniem stron WWW oraz szeroko pojętym marketingiem internetowym, zadbamy, aby wykonane ujęcia były w pełni komplementarne z Twoją witryną, wizją firmy i profilem konsumenta, a tym samym stały się narzędziem w kreowaniu rozpoznawalnej na rynku marki.

Zdjęcia na strony internetowe

Bo prawdziwy biznes zaczyna się od komunikacji

Profesjonalne fotografie to niezbędny element każdej witryny internetowej. Stanowią one nieocenioną metodę zaprezentowania w przystępny i przyciągający uwagę sposób oferty firmy, jej siedziby czy zespołu. Jako narzędzie przekazywania pewnych treści i informacji, są skutecznym i wartościowym sposobem komunikacji marketingowej – jednej z podstaw skutecznego biznesu. Oddziałując na emocje i wyobraźnie klientów odpowiadają na ich dotychczasowe potrzeby kreując jednocześnie nowe.

Spoty reklamowe

Czas na nowatorskie rozwiązania

Spot reklamowy to konkretne i nowatorskie narzędzie marketingowe pozwalające dotrzeć do szerokiego grona odbiorców za pomocą różnych kanałów. Szybko przykuwa uwagę konsumenta i podtrzymuje ją na tyle długo, aby w skuteczny, przystępny i nowoczesny sposób przekazać najważniejsze informacje dotyczące danej marki, usługi czy produktu. Tym samym wpływa na wzrost świadomości i zainteresowania odbiorcy budując jednocześnie dość kruchą na tym etapie, ale jakże ważną, relację emocjonalną z nadawcą treści.

Nasze spoty powstają w oparciu o wysokiej klasy obraz oraz precyzyjnie dobrane tło dźwiękowe, co gwarantuje skuteczne zaangażowanie uwagi konsumenta i przekucie jej na sukces sprzedażowy.

Moc ruchomego obrazu

Zalety wideomarketingu

Zdobycie i utrzymanie konkurencyjnej pozycji na rynku pociąga za sobą konieczność dogłębnej znajomości dynamicznie zmieniających się trendów. Jednym z niezawodnych sposobów nadążenia za potrzebami odbiorców jest wykorzystanie ruchomego obrazu, jednej z najbardziej pierwotnych form przekazywania komunikatu. Jak pokazują badania, film potrafi oddać znacznie więcej niż tradycyjny tekst, gdyż cała zawarta w nim informacja jest, kolokwialnie rzecz ujmując, podana „na tacy”. Ludzki mózg przetwarza obraz znacznie szybciej niż słowo pisane i łatwiej poddaje się zawartym w nim emocjom. Dzięki temu, poprzez wprawne połączenie materiału video i zaawansowanych technik storytellingu, możemy w dużym stopniu wpłynąć na decyzje, jakie podejmie konsument. Na tym jednak zalety wideomarketingu nie kończą się. Angażując dwa zmysły, wzrok i słuch, buduje on wyjątkowe doświadczenie synestetyczne o ogromnej mocy oddziaływania, któremu trudno się oprzeć.

Profesjonalizm w każdym calu

Nasza recepta na sukces

Wszystkie powierzane nam projekty, bez względu na ich rozmiar, tratujemy z należytą uwagą poświęcając im maksimum czasu i zaangażowania. Na każdym etapie pracy, począwszy od zbierania materiałów, a na postprodukcji skończywszy, dbamy o precyzyjne dopracowanie szczegółów dokładając starań, aby efekt końcowy, w pełni wpisywał się w standardy rynkowe, a nawet je przewyższał. Od samego początku pracujemy wspólnie z naszym klientem sprawiając, że jego wizje stają się rzeczywistością, a w razie konieczności sugerujemy w pełni autorskie rozwiązania i innowacyjne pomysły. A wszystko to aby gotowy materiał przekroczył najśmielsze oczekiwania, nasze i naszego klienta.

Zaawansowane technologie

Pracujemy na najlepszym sprzęcie

W naszej pracy dążymy do doskonałości na każdym polu, dlatego staranie dobieramy wykorzystywane w niej narzędzia stawiając na profesjonalizm, najlepsze parametry pracy i wszechstronność. Dzięki temu w niemal każdych okolicznościach jesteśmy w stanie uzyskać najwyższej klasy materiał, który później złoży się na Twój profesjonalny wizerunek.

Jeśli chodzi o stronę techniczną, to po dokładnej analizie oferty rynkowej oraz rozważeniu potrzeb własnych i naszych klientów postawiliśmy na następujące sprzęty:

  • aparat Canon EOS 5D Mark IV aby poradzić sobie w każdych warunkach
  • aparat Canon EOS 70D aby uchwycić magię każdej chwili
  • kamerę GoPro Hero 5 aby sprostać każdemu wyzwaniu
  • drona GoPro Karma aby wznieść się ponad przeciętność.

https://expromo.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_tablet.svg
ZADZWOŃ

do nas

Nasz numer to +48 664 470 407.
Odbieramy go zawsze i uwielbiamy
rozmawiać z naszymi klientami

https://expromo.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_pin2.svg
PRZYJEDŹ

do nas

Bez względu na to czy preferujesz espresso
czy latte z gęstą pianą – zapraszamy na spotkanie.
Czekamy na ul. Jasnej 51/44 w Szczecinie.

https://expromo.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_mail_open_text.svg
NAPISZ

do nas

Najlepiej poprzez poniższy formularz kontaktowy.
Na większość maili odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
Zawsze pisz do nas jeśli masz jakiekolwiek pytania.