PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

wyróżnij się od najlepszej strony

Zachwycająca szata graficzna, przejrzysta oferta, intuicyjna nawigacja, pełna responsywność, szybkie ładowanie strony, dobre praktyki SEO i ekstremalnie proste zarządzanie – właśnie te elementy połączymy, tworząc dla Twojej firmy unikalną stronę internetową z gwarancją konkretnych korzyści biznesowych.

STRONY INTERNETOWE KLASY BIZNES

perfekcja w rozsądnej cenie

Od 10 lat naszą pracę determinuje jeden cel: wypracowanie modelu perfekcyjnej, szybkiej i skutecznej kreacji stron internetowych, które łączą ekstremalnie zaawansowane rozwiązania webowe z efektownym designem, prostotą zarządzania witryną oraz gwarancją bezpieczeństwa.
Dziś z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że zbliżyliśmy się do doskonałości, wykorzystując zestaw zoptymalizowanych i przetestowanych narzędzi IT. To właśnie dzięki naszemu know-how stworzymy dla Ciebie zjawiskową witrynę klasy biznes – nieosiągalną dla naszej i Twojej konkurencji.

PROCES KREACJI STRON INTERNETOWYCH

lekka, łatwa i przyjemna współpraca

“NIE, TO NIEMOŻLIWE. KOSZT REALIZACJI WZROŚNIE. TO ZNACZNIE WYDŁUŻY PRACE.”

Gwarantujemy Ci, że nigdy tego nie usłyszysz!

Korzystając z naszych usług skorzystasz już na starcie, a wszystkie Twoje sugestie, uwagi i życzenia systematycznie, szybko i perfekcyjnie zmienimy w konkretne rozwiązania przekazując z uśmiechem informację „to już załatwione”.

DLACZEGO JESTEŚMY TEGO PEWNI?

 • Od 5 lat klienci zaakceptowali 100% projektów, w pełni aprobując proponowane przez nas rozwiązania webowe i wizualne.
 • Rozpoczynamy prace, wykorzystując gotową infrastrukturę IT oraz sprawdzony pakiet narzędzi i koncentrując się natychmiast na kluczowych kwestiach, dzięki czemu kreujemy perfekcyjne witryny oraz oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów.
 • Znamy każdą linijkę kodu naszego oprogramowania, dlatego rzeczy niemożliwe realizujemy od ręki.
 • Nasze strony internetowe zdecydowanie wyróżniają się na tle większości witryn, a ich design i funkcjonalność wykracza poza margines standardowych rozwiązań.
 • Dzięki autorskiemu know-how nie idziemy na skróty, a dylematy, kompromisy oraz standardowe problemy zmieniamy w optymalne rozwiązania IT.
 • Zaskakujemy tylko pozytywnie. W ramach przejrzystej i uczciwej umowy wszystkie prace wykonujemy zgodnie z przyjętym harmonogramem, a koszt dodatkowych usług definiuje stawka godzinowa.

STRONĘ TWORZYSZ Z NASZYM ZESPOŁEM

krok po kroku przez projekt

Aby osiągnąć doskonały efekt, już na początku współpracy zaprosimy Cię do kreatywnego procesu twórczego, uwzględniając wszystkie Twoje sugestie, a następnie zmienimy je w nowoczesne rozwiązania informatyczne i uzupełnimy o autorskie propozycje. W tym celu spotkamy się z Tobą osobiście lub online, a każdy etap współpracy poddamy Twojej kontroli dzięki systemowi prostej i szybkiej wymiany informacji Basecamp.

PROJEKTOWANIE WWW

spójrz w stronę korzyści

Projektując dla Ciebie stronę internetową perfekcyjnie wykorzystamy sprawdzone narzędzia i autorskie rozwiązania oraz będziemy eksploatować nieograniczone zasoby kreatywności naszych specjalistów – wszystko po to, aby z nawiązką sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom.

Sprawdź szczegóły i podejmij świadomą decyzję:

Zainwestuj w TOP 10 i zyskaj:

 • PRZEWAGĘ NAD KONKURENCJĄ
 • SILNĄ POZYCJĘ W GOOGLE
 • WIĘKSZE ZYSKI
 • SKUTECZNY MARKETING
 • NOWOCZESNY WIZERUNEK
 • IDEALNĄ WERSJĘ MOBILNĄ WITRYNY
 • ZACHWYCAJĄCY DESIGN
 • NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA IT
 • BEZPIECZEŃSTWO WITRYNY
 • SPRAWDZONE KNOW-HOW

INFRASTRUKTURA IT

wszystko, co najlepsze

 • Korzystamy z dedykowanego serwera w jednej z największych serwerowni w Polsce. Jego parametry techniczne ok. 150-krotnie przewyższają najsilniejsze hostingi dzielone, które znacznie mu ustępują, m.in. pod względem przepustowości, bezpieczeństwa i funkcjonalności.
 • Aby dodatkowo przyspieszyć pracę serwera, wszystkie pliki multimedialne umieszczamy na najszybszych na świecie serwerach Amazon S3 – bez żadnych dodatkowych kosztów.
 • Aby gwarantować najkrótszy czas ładowania strony, w odróżnieniu od większości polskich agencji, cały ruch generowany na stronie internetowej obsługujemy przez Amazon CloudFront, który minimalizuje obciążenie witryny, przyspiesza jej działanie oraz zapewnia dostępność w przypadku awarii serwera.
 • Solidne zabezpieczenia Amazon CloudFront z szyfrowanym połączeniem przez SSL zapewnią Twojej witrynie skuteczną barierę dla nieproszonych gości oraz bardzo wysoką odporność na wirusy.
 • Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom serwerowym Amazon idealnie dopasowuje wszystkie widoki i rozdzielczość elementów graficznych do urządzeń używanych przez użytkowników witryny, co maksymalnie zwiększa jej czytelność i przejrzystość.

PROJEKT TWOJEJ DOSKONAŁEJ STRONY

zaawansowane rozwiązania już od 5000 PLN

Wykonamy dla Ciebie intuicyjny, funkcjonalny i oryginalny projekt strony internetowej oparty o nowoczesny framework oraz testowane rozwiązania IT, dzięki którym Twoja nowa witryna będzie wyróżniała się rozwiązaniami, z których korzystają wielkie korporacje.

Mówiąc najprościej – zapewniamy Ci MAKSIMUM W STANDARDZIE.

RESPONSYWNOŚĆ

mobilne w każdym calu

Wykonane przez nasz strony internetowe w każdym urządzeniu czują się jak u siebie, perfekcyjnie dostosowując się do wielkości oraz typu ekranu, dzięki czemu przeglądanie witryny jest czystą przyjemnością.

MOBILNIE DZISIAJ

Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom sprawimy, że Twoja strona internetowa będzie doskonale wyświetlała się na ekranach komputerów, laptopów, telefonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych – bez względu na ich typ i rozmiar.
Naszym priorytetem jest najwyższa jakość, dlatego przed uruchomieniem Twojej strony wykonamy testy na kilkunastu urządzeniach i kilku przeglądarkach internetowych.

MOBILNIE JUTRO

Już dziś kreujemy nowoczesne jutro, dlatego dbamy o responsywność strony, przystosowując ją do wyświetlania na urządzeniach takich jak telewizory, lodówki, konsole do gier, a nawet samochody.

OPTYMALIZACJA STRON POD KĄTEM POZYCJONOWANIA

witryny idealnie przygotowane do współpracy z Google

Czy wiesz, że to, co widzisz na każdej stronie internetowej, ma wielkie znaczenie dla jej pozycjonowania w wyszukiwarce Google? Nie musimy przekonywać Cię, że to bardzo ważne, ponieważ 90% Twoich potencjalnych klientów wybiera firmy z pierwszej dziesiątki wyników.

Właśnie dlatego, projektując Twoją stronę internetową, wdrożymy pakiet dobrych praktyk SEO, dzięki którym sprawimy, że Twoja nowa strona WWW już na starcie będzie miała potencjał, aby świetnie pozycjonować się w Google i szybko uzyskać przewagę nad konkurencją.

W ramach standardowej oferty zapewniamy m.in.:

 • perfekcyjną optymalizację strony z pełnym uwzględnieniem specyfikacji W3C oraz Google PageSpeed Score;
 • ręczne opisanie tytułów, opisów i słów kluczowych dla każdej wprowadzanej podstrony;
 • semantyczne opisanie wszystkich danych firmy wg schema.org w celu zwiększenia jej czytelności dla robotów Google poprzez dodanie adresowych tagów semantycznych;
 • przygotowanie mapy strony Google w postaci XML z uwzględnieniem danych adresowych w plikach KML;
 • przygotowanie zaawansowanej mapy dojazdu Google wraz z unikalnym schematem kolorów;
 • konfigurację Google Analytics oraz narzędzi Webmaster.

KREATYWNY COPYWRITING

korzyści do ostatniej kropki

Nasz copywriter napisze dokładnie to, co chcą usłyszeć Twoi klienci, łącząc kreatywny przekaz z technikami optymalizacji tekstów pod kątem pozycjonowania. Przejrzysta struktura oparta o zasady AIDA oraz reguły KISS, połączona z oryginalną narracją przez pryzmat korzyści, zmieni Twoją stronę internetową w wyjątkową platformę informacji, sprzedaży i skutecznego marketingu.

TEKSTY PISANE WYOBRAŹNIĄ

Copywriter wykracza poza kreację tekstów, blisko współpracując z grafikiem, uzyskując unikalną treść zoptymalizowaną pod kątem wyszukiwarki Google w efektownej kompozycji, która rewelacyjnie się prezentuje i współgra z elementami wizualnymi.

https://expromo.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_tablet.svg
ZADZWOŃ

do nas

Nasz numer to +48 664 470 407.
Odbieramy go zawsze i uwielbiamy
rozmawiać z naszymi klientami

https://expromo.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_pin2.svg
PRZYJEDŹ

do nas

Bez względu na to czy preferujesz espresso
czy latte z gęstą pianą – zapraszamy na spotkanie.
Czekamy na ul. Jasnej 51/44 w Szczecinie.

https://expromo.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_mail_open_text.svg
NAPISZ

do nas

Najlepiej poprzez poniższy formularz kontaktowy.
Na większość maili odpowiadamy w ciągu 24 godzin.
Zawsze pisz do nas jeśli masz jakiekolwiek pytania.