EXPRESOWE WSPARCIE

szybki start Twojego biznesu w sieci

Pandemia koronawirusa niemal całkowicie sparaliżowała polską gospodarkę. Firmy z wielu branż z dnia na dzień musiały zamknąć swoją działalność lub całkowicie się przeorganizować, dostarczając swoje usługi zdalnie albo oferować sprzedaż z bezpośrednią dostawą do klienta. Wiele, zwłaszcza małych i rodzinnych biznesów nie jest przygotowanych na tak drastyczne zmiany – nie posiadają odpowiednich narzędzi do sprzedaży przez Internet oraz skutecznych działań marketingowych. Jako mała firma z ponad 15 letnim doświadczeniem doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i wychodzimy naprzeciw z dedykowaną usługą, dzięki której w krótkim czasie jesteśmy w stanie zbudować gotowe i sprawdzone rozwiązania do zaistnienia w Sieci i zdobyciu nowych klientów.

Przystępne ceny
Szybka realizacja
Natychmiastowe efekty

STRONA INTERNETOWA

nowoczesna i przystępna wizytówka firmy

Uważasz, że stronę internetową powinny mieć tylko duże firmy, które dostarczają klientom cały wachlarz usług, a ich budżet reklamowy jest wysoki? Nic bardziej mylnego! Strona internetowa jest idealnym nośnikiem oferty i atrakcyjną wizytówką Twojej firmy, niezależnie od tego czy jesteś właścicielem warsztatu samochodowego, prowadzisz restaurację czy oferujesz usługi ubezpieczeniowe. Jesteśmy w stanie przygotować rozwiązanie dopasowane do rozmiaru Twojego biznesu, Twoich potrzeb i budżetu. Dzięki pełnej modułowości naszego oprogramowania możemy zaoferować stworzenie małych dedykowanych stron ofertowych (landing page), obszernych stron firmowych, a także prostych sklepów internetowych zintegrowanych z bramkami szybkich płatności (e-commerce).

nie jesteś pewien

co jest niezbędne dla twojego biznesu?

REKLAMA W INTERNECIE

natychmiastowo dotrzyj do potencjalnych klientów

Nawet najbardziej efektowna i najlepiej skonstruowana strona internetowa nie zostanie odnaleziona przez potencjalnych klientów bez odpowiedniego marketingu. Pozycjonowanie stron jest procesem czasochłonnym, a w obecnej sytuacji pożądane są natychmiastowe efekty. W związku z tym postawiliśmy na kampanie reklamowe prowadzone na Facebooku, Instagramie oraz Google Ads. Od tego jaki rodzaj reklamy będzie najlepszy dla Ciebie decyduje wiele czynników – przede wszystkim rodzaj klienta docelowego – dlatego doradzimy Ci jaką kampanię oraz jaki sugerowany budżet będzie najlepszy dla Twojego biznesu.

Facebook
Instagram
Google Ads

MATERIAŁY DRUKOWANE

wizerunek firmy, który zapada w pamięć

Myślisz, że w dobie pandemii materiały drukowane to zbytek na jaki nie możesz sobie pozwolić? Jesteś w błędzie! O ile kolportaż ulotek wiąże się z dużym ryzykiem i niską skutecznością to pomyśl, o ile lepiej będą prezentowały się na przykład usługi cateringowe z dołączonymi ulotkami z dostępnym menu, kartka z podziękowaniami czy zwykła naklejka z logo firmy na wysyłanej paczce. Rozpoznawalność marki oraz jej podejście do klienta w czasach kryzysu z pewnością zaowocuje gdy sytuacja się już ustabilizuje i życie wróci do normy. Materiały drukowane to dobra i długotrwała inwestycja w wizerunek firmy – raz wykonany projekt możesz wydrukować wielokrotnie. W czasie pandemii oferujemy również 10% zniżkę na usługi naszej preferowanej drukarni oraz darmową dostawę kurierem pod wskazany adres.

Ulotki
Wizytówki
Naklejki

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Twoja oferta w dobrym świetle

Twój biznes zaczął być prowadzony on-line? Mimo to Twój produkt nie jest w stanie wygrać z konkurencją, która ma dobrze zrobione zdjęcia? Nie jesteś na straconej pozycji! Możesz wysłać do nas swoje produkty a my przygotujemy profesjonalne zdjęcia produktowe, które pokażesz całemu światu. Im więcej produktów prześlesz do przygotowania, tym niższa cena jednostkowa wyjdzie za fotografię! Pamiętaj, że w dobie dużych ekranów w każdej kieszeni klienci kupują przede wszystkim oczami!